Приветствую Вас Гость | RSS

церковь БОЖЬЯ МИЛОСТЬ г. Кривой Рог

Вторник, 13.11.2018, 03:46
Главная » Статьи » Мои статьи

РОЖДЕСТВО 2012Г. церковь БОЖЬЯ МИЛОСТЬ

«Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!»

Свято Різдва в церкві «Божа милість» м. Кривого Рогу

Святкове служіння в день Різдва Христового в церковній общині «Божа милість» в м. Кривому Розі об’єднало і дорослих, і молодь, і дітей, бо народження Ісуса Христа і Його місія дали нам змогу бути одним цілим, тілом Христа.


_

 Пастор Тарас Баньщіков у своїй проповіді нагадав про ту ніч, коли над Віфлеємом заспівав величезний ангельський хор, звіщаючи всьому людству про знаменну подію: сьогодні в Давидовім місті народився для нас Спаситель, Який є Христос Господь, та «…з'явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали: Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» (Лук.2:14).

Лунали пісні та псалми, в яких славили Бога та раділи в  Ньому, а також бажали:

          Щастя, любові і радості

          Кожній людині та всій Україні!

    Емоційно налаштовані на служіння були й вихованці недільної школи. Натхненно читали вірші, гарно співали. Ми побачили, як старанно діти підготувалися до свята, бо з кожним роком вони все більше ростуть у Христі Ісусі. За їхніми успіхами стоїть велика робота вчителів недільної школи, бо церква велику увагу приділяє вихованню дітей та молоді.

     Головною частиною їхньої програми була невелика постановка «Радість Різдва», в якій юні актори розповіли повчальну історію про трьох янголів, які прийшли на Землю та споглядали, як люди святкують Різдво. Вони завітали до різних родин і побачили сумну картину: люди не цінують найдорожчий та найцінніший подарунок Божий – прощення гріхів та вічне життя. Але в одному домі батько читав дітям рядки з Біблії про народження маленького Ісуса.

Виконавці були добре підготовлені, тому на сцені поводили себе впевнено та невимушено. Відчувалось, що вони багато та старанно репетирували. 

 

Служіння закінчилось дуже піднесено: пастор Тарас роздав усім запалені свічечки, які палали на простягнутих до Господа долонях, лунала пісня, в якій люди дякували та славили Бога.

 І ці маленькі вогники, які символізували той великий вогонь Божої любові, який Ісус запалив у наших серцях, начебто з’єдналися в одне велике багаття, що об’єднало нас воєдино.


 


_

Категория: Мои статьи | Добавил: TNRS (21.04.2012)
Просмотров: 477 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: